Zápočtové práce

Zápočtová práce je na vysokých školách zadávána za účelem klasifikace studentovy práce v rámci konkrétního předmětu. Zápočtová práce bývá zadávána na začátku semestru v rámci konkrétního předmětu, na který je student řádně zapsán a který má ve svém studijním plánu.

Nároky na zápočtovou práci bývají rozdílné podle zaměření té které vysoké školy, ovšem lze jaksi zprůměrovat základní podmínky, za kterých je všude taková práce přijímána. Konkrétně se jedná o rozsah, který je nutno dodržet. Ten je velmi variabilní a záleží na přednášejícím. Dále student musí řádně citovat použitou literaturu a převzaté myšlenky jiných osob. Hodnotí se také, zda student si dokázal stanovit a adekvátně vyřešit konkrétní záměr. Tím může být například stručně a přehledně popsat určitý výsek ze studované problematiky s následnou aplikací do praxe. Zápočtová práce může být vytvářena i v rámci týmu studentů a prezentována před ostatními studenty – kolegy například při cvičení nebo na přednášce. Při takové prezentaci ostatní studenti hodnotí způsob práce a zpracování daného problému a kriticky (nikoliv jen negativně) se vyjadřují k celkovému pojetí zápočtové práce.

Zde si můžete online objednat podklady pro: zápočtové práce.


Klientská sekce

Anonymní objednávka

a komunikace se zpracovatelem Po přihlášení do klientské sekce můžete v detailu objednávky komunikovat přímo se zpracovatelem Vaší zakázky. Formou chatu jednoduše pošlete připomínky, dotazy, přílohy, vše oboustranně anonymně. Můžete zde také poslat dotaz administrátorovi.

Kontaktujte nás

Napište nám

Reference

Zjistěte, co si o nás myslí naši klienti

Napsat vlastní referenci