Často kladené dotazy

Nejde o texty stažené odněkud na internetu?

Nikdy a za žádných okolností. Všechny zpracované informace a podklady pro seminárky, bakalářky, diplomky, atd. jsou originální, vytvořené přesně podle Vašeho zadání a připomínkování. Pokud by nám zpracovatel poslal text stažený z internetu, náš systém kontroly by to odhalil. Než se text dostane k Vám, je zkontrolován administrátory.

Jak je to s ochranou osobních údajů?

Všechny informace, které nám sdělíte, jsou brány jako obchodní tajemství. Ani zpracovatel o Vás nedostane žádné osobní a soukromé informace, ale dostane jen to, co je potřeba ke zpracování podkladů.

Je tato služba legální?

Ano, služba je legální a v souladu se zákony České republiky. Nabízíme zpracování podkladů dle požadavků zákazníka a ne kompletních školních prací.

Kdo texty zpracovává?

Texty zpracovávají v daném oboru vysokoškolsky vzdělaní lidé či nadaní studenti vyšších ročníků vysokých škol. Každý zpracovatel, který s námi chce spolupracovat, je důkladně prověřen, a ne s každým se na spolupráci dohodneme. Vybíráme jen ty nejkvalitnější a nejspolehlivější odborníky.

Je jistota, že text, který jsem si u Vás objednal, se někdy, třeba za pár let, neobjeví někde na internetu?

Ano, dokument u nás zůstane uložen nejdéle jeden rok a poté je smazán. Zpracovatelé jsou s námi smluvně vázáni tím, že nesmí text nikde zveřejnit, publikovat ani poskytnout jiným osobám.

Proč nemáte jednotné ceny za stranu textu?

Protože je rozdíl mezi stranou jednoduchého textu, který má termín za 14 dnů, a stranou vysoce kvalifikované ekonomické analýzy, která má termín za 5 dnů. Snažíme se proto každou objednávku posuzovat individuálně.

Kdy se cenu dozvím?

Cenovou nabídku Vám zašleme nejpozději do 48 hodin po objednání. Samozřejmě bereme ohled na Vámi zadaný termín. Když zadáte objednávku na podklad, který potřebujete zpracovat expresně do dvou dnů, zašleme Vám cenovou nabídku do pár hodin od objednání.

Za jak dlouho jste schopni objednávku zpracovat?

Záleží na rozsahu, náročnosti tématu a momentálním vytížení zpracovatelů. Vždy se Vám snažíme vyjít vstříc, pokud bychom náhodou Vámi zadaný termín nezvládli, nabídneme Vám nejbližší možný termín. Kratší práce jsme schopni zvládnout do 24 hodin, případně i dříve. Na podklady většího rozsahu je potřeba většinou cca jeden měsíc. Ale v případě potřeby a nutnosti jdou i tyto texty zpracovat za kratší čas. Vše je na domluvě.

Jak mám objednat a registrovat se?

Objednat můžete vyplněním objednávkového formuláře na našem webu. Můžete také zadat objednávku e-mailem nebo telefonicky a náš pracovník Vaší objednávku do systému zanese. První objednávka slouží zároveň jako registrace, systém Vám vygeneruje heslo, které spolu s Vaší e-mailovou adresou budete používat pro přihlášení do Vašeho klientského účtu . Pokud jste přihlášeni, v další objednávce už kontaktní údaje nemusíte vyplňovat.

Jak se texty platí?

Převodem či vkladem na náš účet. Objednávky do 499 Kč se platí předem. U objednávky v ceně od 500 Kč do 2999 Kč dostanete nejdříve ukázku a platíte, až pokud s ní souhlasíte. U prací nad 3000 Kč dostanete ukázku, poté zaplatíte zálohu, obdržíte polovinu práce, zaplatíte doplatek a obdržíte kompletní práci.

Je možné posílat text po menších částech?

Ano, můžete se s námi domluvit na průběžném posílání textu po menších částech.

Mohu komunikovat přímo se zpracovatelem?

Ano, v uživatelském rozhraní můžete napsat ke každé objednávce vzkaz, dotaz, doplnění, které uvidí zpracovatel Vašich podkladů a může Vám rovnou odpovědět. Můžete také zavolat nebo napsat e-mail našemu oddělení péče o zákazníky. Pracovník oddělení zpracovateli Váš vzkaz přetlumočí.

Jak text doručíte?

E-mailem Vám přijde odkaz ke stažení textu.

Je možné text reklamovat?

Ano, samozřejmě. Nesplnil-li text Vaše zadání, můžete ho reklamovat. My Vám text opravíme, doplníme, případně Vám vrátíme peníze.

Nemůžu se dovolat na Vaše oddělení péče o zákazníky.

Mějte prosím strpení. Naši pracovníci Vám sami zavolají zpět, a to během velmi krátké doby.


Klientská sekce

Anonymní objednávka

a komunikace se zpracovatelem Po přihlášení do klientské sekce můžete v detailu objednávky komunikovat přímo se zpracovatelem Vaší zakázky. Formou chatu jednoduše pošlete připomínky, dotazy, přílohy, vše oboustranně anonymně. Můžete zde také poslat dotaz administrátorovi.

Kontaktujte nás

Napište nám

Reference

Zjistěte, co si o nás myslí naši klienti

Napsat vlastní referenci