5 snadných kroků k originálnímu textu

 1. Nejprve vyplníte objednávkový formulář, nebo nás kontaktujete jiným způsobem.
 2. E-mailem obdržíte cenovou kalkulaci a potvrzení Vašeho termínu, nebo náš návrh náhradního termínu.
 3. Pokud Vám cena i termín vyhovují, potvrdíte objednávku kliknutím na odkaz v e-mailu.
  • Objednávka do 499 Kč: požadujeme platbu předem.
  • Objednávka od 500 Kč do 2999 Kč: před platbou Vám zdarma pošleme ukázku.
  • Objednávka nad 3000 Kč: nejprve obdržíte zdarma ukázku spolu s pokyny k platbě zálohy ve výši 40% ceny. Pokud budete s ukázkou spokojeni a uhradíte požadovanou částku, obdržíte v co nejkratším termínu cca ½ díla s pokyny k platbě zbývajících 60% z ceny. Po uhrazení doplatku Vám bude v dohodnutém termínu zasláno kompletní dílo.
 4. Prostřednictvím klientské sekce můžete kdykoliv kontrolovat průběh a stav zpracování a komunikovat přímo se zpracovatelem Vaší zakázky.
 5. Po vyhotovení podkladů, provedení kontroly antiplagiátorským systémem a jazykové korekci, Vám bude emailem zaslán odkaz ke stažení práce.

Vypracování podkladů pro Vaše seminární práce, bakalářské práce, diplomové práce, anebo jiné texty je opravdu jednoduché – vyzkoušejte právě teď.

Jako důkaz serióznosti nabízíme na naše práce záruku 1 rok. V případě, že podklady neshledáte dle Vašich požadavků, kontaktujte nás a my je obratem opravíme, upravíme, doplníme.

Chcete-li se dozvědět více informací, podívejte se do často kladených dotazů: FAQ


Klientská sekce

Anonymní objednávka

a komunikace se zpracovatelem Po přihlášení do klientské sekce můžete v detailu objednávky komunikovat přímo se zpracovatelem Vaší zakázky. Formou chatu jednoduše pošlete připomínky, dotazy, přílohy, vše oboustranně anonymně. Můžete zde také poslat dotaz administrátorovi.

Kontaktujte nás

Napište nám

Reference

Zjistěte, co si o nás myslí naši klienti

Napsat vlastní referenci